Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Ulubione

PRACA od ZARAZ

Adres: Puławy
Data dodania:
2 000

Oferta

Rodzaj oferty
Dam pracę
Wynagrodzenie od
2 000 zł
Branża:

Dane oferty

Pracodawca
Manpower
Wykształcenie
Średnie techniczne
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę

Opis

Zadania: montaż oraz łączenie części i podzespołów, drobne prace montażowe typu skręcanie, łączenie elementów metalowych

Wymagania: wykształcenie zawodowe, średnie; mile widziane osoby ze zdolnościami manualnymi, dokładne, precyzyjne, dyspozycyjności do pracy zmianowej

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (premia frekwencyjna, lojalnościowa); opieka wdrożeniowa i powdrożeniowa; wszystkie nadgodziny płatne dodatkowo; płatny System Poleceń 120 zł brutto za polecenie każdej osoby do pracy; darmowy dojazd do pracy; możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie.

Numer telefonu - 668 349 822

Informacje odnośnie rekrutacji:

MANPOWER POLSKA Sp. z o.o.

ul. Krakowskie Przedmieście 21, Lublin

OFERTA PRACY TYCZASOWEJ

Agencja Zatrudnienia – certyfikat nr 412

Lokalizacja

Miejscowość
Puławy

Kontakt

Numer telefonu