This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie

Ulubione
Zgłosiłeś tą ofertę, jako łamiącą regulamin

PRACA od ZARAZ

Adres: Puławy
Data dodania:
2 000

Oferta

Rodzaj oferty
Dam pracę
Wynagrodzenie od
2 000 zł
Branża:

Dane oferty

Pracodawca
Manpower
Wykształcenie
Średnie techniczne
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę

Opis

Zadania: montaż oraz łączenie części i podzespołów, drobne prace montażowe typu skręcanie, łączenie elementów metalowych

Wymagania: wykształcenie zawodowe, średnie; mile widziane osoby ze zdolnościami manualnymi, dokładne, precyzyjne, dyspozycyjności do pracy zmianowej

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (premia frekwencyjna, lojalnościowa); opieka wdrożeniowa i powdrożeniowa; wszystkie nadgodziny płatne dodatkowo; płatny System Poleceń 120 zł brutto za polecenie każdej osoby do pracy; darmowy dojazd do pracy; możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie.

Numer telefonu - 668 349 822

Informacje odnośnie rekrutacji:

MANPOWER POLSKA Sp. z o.o.

ul. Krakowskie Przedmieście 21, Lublin

OFERTA PRACY TYCZASOWEJ

Agencja Zatrudnienia – certyfikat nr 412

Lokalizacja

Miejscowość
Puławy

Kontakt

Numer telefonu